ROZPOCZNIJ SWOJĄ KARIERĘ

Czas studiów to doskonały moment żeby rozpocząć swoją karierę zawodową. Wydział Nauk Technicznych i Ekonomicznych dokłada starań by zapewnić swoim studentom możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego jeszcze przed opuszczeniem murów Uczelni. Współpracując ściśle z podmiotami otoczenia gospodarczego, staramy się stale zapewniać możliwość uczestnictwa w dodatkowych atrakcyjnych prakrytach, płatnych stażach, wartościowych szkoleniach a także ułatwić podejmowanie zatrudnienia, również w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Realizowane projekty:

Praktyki oraz możliwość pracy w trakcie studiów dla programistów i administratorów systemów i sieci komputerowych
http://legnica.it

Warsztaty oraz staże z CCC, Accenture i Oracle

http://wzi.pwsz.legnica.edu.pl/CCC/

 

 

 

 

Płatne staże w CCC.

Po pierwszym etapie spotkań i wykładów z CCC, Accenture do Oracle  nasze wspólne przedsięwzięcie wchodzi w kolejną fazę. Firma CCC przygotowała dla Studentów Wydziału Nauk Technicznych i Ekonomicznych ofertę płatnych staży. Dzięki temu uczestnicy programu będą mogli na okres 6 miesięcy dołączyć do zespołów specjalistów z wybranych działów, zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i docelowo podjąć zatrudnienie. Dla uczestników przewidziane jest również atrakcyjne wynagrodzenie, w szczegółach ustalane już w trakcie procesu rekrutacji. Zapraszamy serdecznie do aplikowania.

Przewidywane stanowiska oraz zakres obowiązków:

1.       STAŻYSTA W ZESPOLE ROZWOJU OPROGRAMOWANIA

2.       STAŻYSTA W ZESPOLE WSPARCIA TECHNICZNEGO IT

3.       STAŻYSTA W ZESPOLE ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI

Szczegóły w załącznikach. Więcej informacji uzyskać można również u Prodziekana Wydziału, Piotra Nadybskiego, pokój C305 w godzinach urzędowania sekretariatu Wydziału.

Uwaga! Wymagania mają charakter orientacyjny i mają wskazać jedynie ogólny profil zainteresowań kandydata. Brak znajomości określonych technologii w chwili zgłoszenia do projektu nie jest absolutnie dyskwalifikujący.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o przesłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres nadybskip@pwsz.legnica.edu.pl w terminie do dnia 28.02.2018